Başkent Emlak Konutları’nda yıl sonunda yaşam başlıyor

Emlak Konut GYO güvencesiyle Ankara’da hayata geçirilen Başkent Emlak Konutları'nda yıl sonunda yaşam başlıyor.
Başkent Emlak Konutları’nda yıl sonunda yaşam başlıyor

Emlak Konut GYO güvencesiyle başkent Ankara’da hayata geçirilen Başkent Emlak Konutları’nda yıl sonunda yaşam başlıyor. Başkentin yeni gözde mekanında ev sahibi olmak isteyenler için 0,99 vade farkıyla 180 ay taksit imkanı sunuluyor.

Toplam 20 konut bloğundan meydana gelen projede faizler düşürüldü, vade seçenekleri de uzatıldı. Yüzde 70’i yeşil alana ayrılan projede restoranlar, 2 adet bay ve bayan ayrı kullanımlı kapalı yüzme havuzu, 2 adet kapalı çocuk havuzu, 2 adet fitness salonu, yoga alanı, plates alanı, sauna, hamam, buhar odası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, bisiklet yolları, güvenlik, kapalı otopark gibi ortak alanlar yer alıyor. 48 bin metrekare büyüklüğe sahip park alanının yer aldığı projede toplam bin 478 adet daire ve 26 adet ticari ünite bulunuyor.

2019 yılı sonunda tamamlanması ve alıcılarına teslim edilmesi planlanan Başkent Emlak Konutları projesinde konutların dışında ayrıca ticari üniteler, ilköğretim okulu, cami, sağlık tesis gibi alanlar da yer alıyor.

Başkent Emlak Konutları projesinde farklı tiplerde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede 4 farklı tip 2+1 daireler, 5 farklı tip 3+1 daireler ve 2 farklı tip 4+1 daireler bulunuyor.

Yüzde 0.99 faiz oranı ve 180 ay vade ile satışa sunulan Başkent Emlak Konutları projesinde yer alan 3+1 dairelerin fiyatları 650 bin TL’den başlıyor.

PROJENİN KONUMU
Şehrin önemli kurum ve eğitim birimlerine yakın mesafede yer alan proje Atakule’ye 4 kilometre mesafede yer alıyor. Proje ayrıca tren istasyonuna 11 kilometre, AŞTİ Otobüs Terminali’ne 11 kilometre, Kızılay’a 7,5 kilometre, Mavi Göl’e 15 kilometre, ODTÜ Ormanı’na 8 kilometre mesafede yer alıyor.