Bien, en yeni ürünleri ile İtalya’daki fuara katılacak

Bien, en yeni seramik karo tasarımları ve ıslak zeminlere yönelik banyo koleksiyonları ile 23-İtalya'da düzenlenecek Cersaie Fuarı'nda yer alacak.
Bien, en yeni ürünleri ile İtalya’daki fuara katılacak

Bien, en yeni seramik karo tasarımları ve ıslak zeminlere yönelik banyo koleksiyonları ile 23-İtalya’da düzenlenecek Cersaie Fuarı’nda yer alacak.

23-27 Eylül tarihleri arasında İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenecek olan ve yapı sektöründe dünyanın en prestijli fuarı olarak nitelendirilen Cersaie, sektör profesyonellerini bir araya getiriyor. Her yıl daha kapsamlı olarak tasarlanan fuarda Bien, son teknoloji ile üretilmiş en gözde tasarımlarıyla yerini alacak.

Seramik kaplama, vitrifiyenin yanı sıra armatür ve duş sistemlerinin de sergileneceği platform, karar vericileri, sektör profesyonellerini, nihai tüketiciyi bir araya getiren önemli bir dinamik. Geçtiğimiz yıl 40’tan fazla ülkenin katıldığı, 100 binin üzerinde ziyaretçisi olan fuarda Bien, 192 metrekarelik bir alanda zengin ürün gamını profesyonellerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en büyük platformlarından olan Cersaie’de Bien, karo ürünü grubundan 120×180, 100x100cm, 60x180cm ebadındaki oversize diye adlandırılan koleksiyonlarını ve yine ürün gamında olan seramik sağlık gereçleri, armatür ve tamamlayıcı ürünleri tanıtacak.

İhracata yönelik çalışmalarına ağırlık veren Bien, Cersaie’de inovatif ürünlerini, ürün gamına eklenen yeni tasarımlarını, 19’uncu hol C71-D 71 no’lu standda sergileyecek.