Cadde dükkanlar için başvurular 10 Mayıs’ta sona eriyor

Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir'deki 62 adet Kuzey Yakası cadde dükkanı açık artırma ile satışa çıkıyor. Açık artırma için başvurular 10 Mayıs'ta sona eriyor.
Cadde dükkanlar için başvurular 10 Mayıs’ta sona eriyor

Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir’deki 62 adet Kuzey Yakası cadde dükkanı açık artırma ile satışa çıkıyor. Açık artırma için başvurular 10 Mayıs’ta sona eriyor.

Emlak Konut Kuzey Yakası Projesi’nin Millet Bahçesi ve Millet Kıraathanesi ile iç içe cadde dükkânları 11 Mayıs tarihinde açık artırma ile satışa sunulacak. Toplamda 360 bin metrekarelik millet bahçesinin yanında yükselen projedeki satışlar için son başvuru tarihi 10 Mayıs 2019 olarak belirlendi.

Önümüzdeki ekim ayında teslim edilecek projede 62 adet cadde dükkânı bulunuyor. Dükkânların satışı, Kuzey Yakası satış ofisinde olacak. Toplamda 373 tane ofis, ticârî ve otel olarak hayata geçirilen projede yedi blok ticaret ve ofis olarak, kalan iki blok da kongre ve otel olarak ayrıldı. Bir blok içerisinde de havuz ve spor salonunun bulunduğu spor tesisi yer alacak.

İstanbul’un en büyük millet bahçesi Başakşehir Millet Bahçesi ve Millet Kıraathanesi ile iç içe olan cadde dükkanları, Başakşehir Şehir Hastanesi, üniversite, metro, kent meydanı ve yeni belediye binasının yanı sıra Kuzey Marmara bağlantı yollarıyla da ulaşımın merkezinde yer alıyor.

Proje ve başvurular hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…