Dyofleks ile su sızdırmayan çatılar

DYO’nun çatı izolasyonu için geliştirdiği Dyofleks, çatılarda su ve neme karşı çözümler sunuyor.
Dyofleks ile su sızdırmayan çatılar

DYO’nun çatı izolasyonu için geliştirdiği Dyofleks, çatılarda su ve neme karşı çözümler sunuyor. Sıcak ve soğuktan etkilenmeyen Dyofleks, su geçirmez yapısıyla çatıların su sızdırmasının önüne geçiyor.

Yapıların dış etkenlerden korunmasında izolasyon büyük bir önem taşırken, DYO tarafından su yalıtım ve özellikle çatı izolasyonu için geliştirilen Dyofleks çatılara yüksek koruma sunuyor. Dyofleks, ileri teknoloji ile deneyimi aynı çatı altında buluşturan özel bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Kullanım alanı oldukça yaygın olan Dyofleks, özellikle su ve nem geçirmezliği istenen binalarda, beton, sıva, tuğla, ytong, briket, eternit, ahşap çatı kaplama levhalarında tercih ediliyor. Su geçirmez bir yapıya sahip olan Dyofleks, yarı akışkan yapısı ile yüzeyleri kolaylıkla kaplıyor.

SOĞUK VE SICAĞA KARŞI YÜKSEK ELASTİKİYET

DYO’nun çatı izolasyon malzemesi Dyofleks, yüzde 600 elastik olması nedeniyle de sıcak ve soğuğa karşı elastikiyetini koruyor. Kimyasal etkilere ve UV ışınlarına dirençli olan, su buharı geçirgenliği sayesinde nemin dışarı çıkmasını sağlayan Dyofleks, dekoratif yapısı ile de oldukça şık bir görünüm sunuyor.