Emlak Yönetim, 30 bin fidanla “Geleceğe Nefes” oldu

Emlak Yönetim, Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında düzenlenen "11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" kampanyasına 30 bin fidan ile destek verdi.

Emlak Yönetim, Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında düzenlenen “11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes” kampanyasına 30 bin fidan ile destek verdi.

“11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes” programı kapsamında gelecek nesillerin çevre bilinciyle yetişmesi ve daha yeşil bir Türkiye için 81 ilde eş zamanlı fidan dikme etkinliği düzenlendi.

Kampanya çerçevesinde TOKİ iştiraklerinden Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı sitelerde de 30 bin fidan dikildi.

İstanbul, Çankırı, Samsun, Bursa, Diyarbakır, Kayseri, Karaman, Afyon, Nevşehir, Yozgat, Eskişehir, Elazığ, İzmir, Niğde, Ordu, Sivas, Antalya, Şırnak, Sakarya, Balıkesir, Rize, Bolu ve Bitlis’teki Emlak Yönetim sitelerinde vatandaşlar kampanyaya katılarak toplam 30 bin fidanı toprakla buluşturdu.

Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca, yaptığı açıklamada, “Tarım ve Orman Bakanlığımızın başlattığı Geleceğe Nefes Ol kampanyası çerçevesinde biz de yönettiğimiz sitelerde üzerimize düşeni yerine getirmeye gayret ettik. Gelecek nesillere daha yeşil bir Türkiye bırakmak konusundaki bu heyecana biz de 30 bin fidanla katıldık. 11 Kasım sonrasında da fidanları toprakla buluşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

TOKİ Haber
TOKİ Haber

TOKİ ile Afyonkarahisar’da yeni bir mahalle

İnsan odaklı bir yaklaşımla yatay mimari planda hayata geçirilen Afyonkarahisar İscehisar Toplu Konutları sakinleri, Mart 2019'da yerleştikleri evlerinde konforlu ve huzurlu bir yaşam sürüyor.
İnsan odaklı bir yaklaşımla yatay mimari planda hayata geçirilen Afyonkarahisar İscehisar Toplu Konutları sakinleri, Mart 2019’da yerleştikleri evlerinde konforlu ve huzurlu bir yaşam sürüyor. TOKİ’nin Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesinde 32 dönüm üzerine kurduğu yeni yerleşimde, dar ve orta gelirli aileler uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olmanın sevincini yaşıyor. 407 daireden oluşan az katlı 10 konut blokunun bulunduğu ve mahalle kültüründen esinlenilerek planlanan yerleşimde parklar, market, ticaret merkezi ve konut sakinlerinin birlikte vakit geçirebildiği sosyal alanlar yer alıyor. “EMEKLİLİĞİMİZİN KEYFİNİ ÇIKARIYORUZ” İscehisar Toplu Konutlarına yaklaşık 7 ay önce taşınan Sultan Zeybek, “Nezih bir ortamda eşimle emekliliğin keyfini çıkarıyoruz” diyor. Eskisine kıyasla daha rahat ve konforlu olan evlerinde ısınma problemi yaşamadıklarını aktaran Zeybek, konut sakinleri için oluşturulan ortak yeşil alanlarda komşularıyla birlikte hoş vakit geçirdiklerini söylüyor. Zeybek, site yönetimin disiplinli ve özenli çalışmasından da memnun olduğunu belirtiyor. “YENİ YUVAMIZ SICACIK” Dört çocuklu Keskin ailesinin babası Hasan Keskin, İscehisar’da kendine ait mobilya üretim atölyesi işletiyor. Daha önce Esentepe Mahallesi’nde ısı yalıtımı olmayan sobalı bir evde uzun yıllar kirada yaşadıklarını anlatan Keskin, sobanın derdinin çok olduğunu hem ısınma hem temizlik sorunu yaşadıklarını anlatıyor. “Yeni evimiz merkezi ısınma sistemiyle sıcacık ve tertemiz” diyen Keskin, altı kişilik bir aile olarak 3+1 büyüklükteki yeni evlerinin, donanımı, plan ve

Emlak Yönetim Genel Müdürü Karaca’dan Trabzon ziyareti

Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca bölge koordinasyon toplantılarının ilkini Trabzon’da gerçekleştirdi ve sitelerde incelemelerde bulundu.
Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca bölge koordinasyon toplantılarının ilkini Trabzon’da gerçekleştirdi ve sitelerde incelemelerde bulundu. Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı site müdürleriyle yapılan toplantıda sitelerin mevcut durumu değerlendirildi ve hizmet kalitesini arttırmaya yönelik projeler değerlendirildi. Emlak Yönetim Genel Müdürü Karaca, toplantıda yaptığı konuşmada, “Ülke olarak son yıllarda yakaladığımız ekonomik, sosyal ve kültürel ivmenin de desteğiyle modern normlara sahip yeni yaşam alanlarına kavuşuyoruz. Daha nitelikli bir hayat için inşa edilen bu yeni toplu yaşam alanlarının profesyonel bir şekilde yönetilmesi, üretilen her bir proje ile birlikte daha da ehemmiyet kazanıyor. Satış sonrasında site sakinlerinin hayat kalitesini arttırmak, onlara huzurlu ve özledikleri modern hayatı sunmak toplu konut projelerinin başarısı için mühim etkenlerdir. Güncel bilgi teknoloji sistemlerini kullanan, sürdürülebilir bir yönetim tarzı ile toplu yaşam alanlarının bütün ihtiyaçlarını insan odaklı olarak ele alan bir emlak yönetim organizasyonu modern kentleşmenin istikrarlı bir şekilde gelişmesini ve mutlu bir hayatı sağlamaktadır” şeklinde konuştu. “İNSAN ODAKLI, İLKELİ VE ÖZVERİLİ OLMAMIZ ŞART” Karaca, “Site sakinlerimizin memnuniyeti bizim için önemli. Adaletli, disiplinli, ilkeli bir yönetim hizmeti vermek için gayret etmemiz gerekiyor. Bunun için de site sakinleriyle empati kurmamız, problemlerini dinlememiz, bu problemleri çözmemiz, yetki sınırlarımızı aşan problemlerde de yol göstermemiz, yardımcı olmamız, yönlendirmemiz gerekiyor. Temizlikten güvenliğe, aidat takibinden bakım

Samsun’da “Sokağım Evim Kadar Temiz” etkinliği

Samsun Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan “Sokağım Evim Kadar Temiz Olsun” projesine Emlak Yönetim AŞ'de destek verdi.
Samsun Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan “Sokağım Evim Kadar Temiz Olsun” projesine Emlak Yönetim AŞ’de destek verdi. Proje çerçevesinde site çalışanları ve site sakinleri çevre temizliği yaparken Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı da programa katılarak bir konuşma yaptı. Başkan Sandıkçı yaptığı konuşmada, “Bu projeyle sadece sokak ve caddeler temizlenmiyor, temizlerken de kirletmemenin önemi hakkında da vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz. Kampanyamıza destek veren Emlak Yönetim’e de teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.