Emlak Yönetim evlerinden çıkamayan site sakinleri için seferber oldu

Emlak Yönetim AŞ, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan site sakinlerinin ihtiyaçlarının ikametlerinde giderilmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Emlak Yönetim AŞ, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan site sakinlerinin ihtiyaçlarının ikametlerinde giderilmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Sokağa çıkma kısıtlaması kararının ardından site yönetimi personeli 65 yaş ve üstü vatandaşların taleplerini yerine getirmek için seferber oldu.

Türkiye genelindeki sitelerde çalışan Emlak Yönetim personelleri yaşlı vatandaşların gıda ve ilaç alışverişini yaptı, talep edenlerin evlerini dezenfekte etti.

Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların taleplerini yerine getirmek için yeterli sayıda personel görevlendirmesi yaptık. Ekiplerimiz görev başında” dedi.

Karaca, “İhtiyaç ve taleplerini öğrenmek için 65 yaş üstü site sakinlerimizle iletişime geçiyoruz. Uygulamadan istifade etmek isteyen 65 yaş üstü site sakinlerimizin site yönetimleriyle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır. Ekiplerimiz talep sahibi yaşlı vatandaşlarımızla anında irtibata geçecektir. Hareket kısıtlılığı olan yaşlılarımızın ihtiyaçlarını imkanlarımız ölçüsünde gidermeye çalışıyoruz. Yaşlı vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulunduruyor, imkanlarımız ölçüsünde elimizden geleni yapıyoruz” şeklinde konuştu.

TOKİ Haber
TOKİ Haber

Sakarya’da mavi ve yeşille iç içe bir yaşam

Doğayla iç içe bir ortamda yatay mimari yaklaşımla tasarlanan ve yöresel mimariden izler taşıyan Sakarya Kocaali Caferiye Toplu Konutları, sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.
Doğayla iç içe bir ortamda yatay mimari yaklaşımla tasarlanan ve yöresel mimariden izler taşıyan Sakarya Kocaali Caferiye Toplu Konutları, sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Yerleşim noktaları Melen Barajı projesi kapsamına alınan ve bu doğrultuda konut ihtiyacı oluşan vatandaşlar için TOKİ tarafından Kocaali Ortaköy Mahallesi’nde kurulan yeni yerleşim, az katlı konutları, yeşille mavinin iç içe yaşandığı doğasıyla dikkat çekiyor. Yeni yerleşim, Sakarya ve Melen Nehri arasında bereketli toprakların bulunduğu bölgeye değer katıyor. “BANA SADECE ANNEMİN VE ÇİÇEKLERİMİN BAKIMI KALIYOR” Caferiye Toplu Konutlarının ilk sakinlerinden Nurten Kefli, 91 yaşındaki annesiyle birlikte yaşıyor. Önceleri site hayatına uyum sağlamakta zorlandıklarını ancak eski tanıdıkları, yakın komşuluk ilişkileri ve kendi memleketlerinde yaşamanın verdiği huzurla konut bölgesine hızla adapte olduklarını söylüyor. “Burada yaşam çok rahat ve konforlu” diyen Kefli, şöyle devam ediyor: “İlk defa kaloriferli bir evim oldu. Çöpüm kapımdan alınıyor, binaların ve çevrenin bakımı, temizliği yapılıyor. Bana sadece çiçeklerimin ve annemin bakımı kalıyor.” Taksitlerini zorlanmadan ödediklerini dile getiren Kefli, emeği geçen herkese teşekkür ediyor. “ON MİSLİ PARA VERSELER VERMEM BURAYI” Kıbrıs gazisi İlyas Ceylan da evini baraj havzasında bırakanlardan. Eskiden ava geldiği yerleşim bölgesini çok iyi bildiğini anlatan Ceylan, eşiyle birlikte yeni evlerinde huzur içinde yaşadıklarını söylüyor. Eşi Havva Ceylan ise müstakil bahçelerinin önüne yaptığı hobi

Emlak Yönetim Genel Müdürü Karaca’dan Manisa’da site ziyareti

Emlak Yönetim Genel Müdürü Ayhan Karaca, Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı Manisa Yunusemre Akgedik Sitesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Emlak Yönetim Genel Müdürü Ayhan Karaca, Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı Manisa Yunusemre Akgedik Sitesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Site yönetimi çalışanlarından sitenin durumu hakkında bilgi alan Karaca, site çalışanlarına verdiği mesajda “Site sakinlerimizin memnuniyeti bizim için önemli. Adaletli, disiplinli, ilkeli bir yönetim hizmeti vermek için gayret etmemiz gerekiyor. Bunun için de site sakinleriyle empati kurmamız, problemleri dinlememiz, bu problemleri çözmemiz, yol göstermemiz, yardımcı olmamız gerekiyor. Temizlikten güvenliğe, aidat takibinden bakım-onarım çalışmalarına kadar bütün çalışmaların titizlikle yürütülmesi, dolayısıyla site sakinlerimizin huzurlu bir ortamda yaşaması için üzerimize düşen vazifeyi hakkıyla yerine getirmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu. Emlak Yönetim Genel Müdürü Ayhan Karaca, Emlak Yönetim AŞ'ye bağlı Manisa Yunusemre Akgedik Sitesi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.Haberin Devamı: https://t.co/Df7fXShxGI pic.twitter.com/q80EILzwHq— Emlak Yönetim A.Ş. (@EmlakYonetim) June 8, 2020

Emlak Yönetim’den 10 yılını dolduran personellere teşekkür belgesi

Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürlük ve bağlı sitelerde 10 yılını dolduran personellere teşekkür belgesi verildi.
Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürlük ve bağlı sitelerde 10 yılını dolduran personellere teşekkür belgesi verildi. Şirket bünyesinde uzun yıllar görev yapan çalışanlar unutulmadı. Emlak Yönetim Genel Müdürü Ayhan Karaca tarafından 10 yılını dolduran personellere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verildi. Karaca, yaptığı açıklamada, “Emlak Yönetim olarak değerlerimize her şartta bağlı kalarak 11 yıllık köklü bir geçmişe sahip olduk. 11 yıllık itibarımız kalite üzerine inşa edildi. Bundan sonra da hiç durmaksızın çalışmak en vazgeçilmez ilkemiz olacaktır. Hep birlikte başarılarla daha uzun bir çalışma hayatı diliyorum. Emeği geçen personellerimize bundan sonraki hayatlarında sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim” şeklinde konuştu. Emlak Yönetim AŞ’de 10 yılını dolduran personellerimize teşekkür belgesi verildi. https://t.co/AeB1wUDujP pic.twitter.com/lNxtfFIqNv— Emlak Yönetim A.Ş. (@EmlakYonetim) June 5, 2020