Emlak Yönetim evlerinden çıkamayan site sakinleri için seferber oldu

Emlak Yönetim AŞ, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan site sakinlerinin ihtiyaçlarının ikametlerinde giderilmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Emlak Yönetim AŞ, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan site sakinlerinin ihtiyaçlarının ikametlerinde giderilmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Sokağa çıkma kısıtlaması kararının ardından site yönetimi personeli 65 yaş ve üstü vatandaşların taleplerini yerine getirmek için seferber oldu.

Türkiye genelindeki sitelerde çalışan Emlak Yönetim personelleri yaşlı vatandaşların gıda ve ilaç alışverişini yaptı, talep edenlerin evlerini dezenfekte etti.

Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların taleplerini yerine getirmek için yeterli sayıda personel görevlendirmesi yaptık. Ekiplerimiz görev başında” dedi.

Karaca, “İhtiyaç ve taleplerini öğrenmek için 65 yaş üstü site sakinlerimizle iletişime geçiyoruz. Uygulamadan istifade etmek isteyen 65 yaş üstü site sakinlerimizin site yönetimleriyle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır. Ekiplerimiz talep sahibi yaşlı vatandaşlarımızla anında irtibata geçecektir. Hareket kısıtlılığı olan yaşlılarımızın ihtiyaçlarını imkanlarımız ölçüsünde gidermeye çalışıyoruz. Yaşlı vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulunduruyor, imkanlarımız ölçüsünde elimizden geleni yapıyoruz” şeklinde konuştu.

TOKİ Haber
TOKİ Haber

Koronavirüs riskine karşı çocuk parkları kapatıldı

Emlak Yönetim AŞ, koronavirüs riskine karşı aldığı tedbirleri arttırarak devam ediyor.
Emlak Yönetim AŞ, koronavirüs riskine karşı aldığı tedbirleri arttırarak devam ediyor. Salgın riskine karşı ortak alanları, asansörleri, site sakinlerinin sıkça temas ettiği mekanları sürekli dezenfekte eden Emlak Yönetim, çalışanlarını bu yönde eğitiyor. Sağlık Bakanlığı bilgilendirme afişlerini bloklara asan şirket, 65 yaş ve üstü site sakinlerinin evden çıkmamaları için ihtiyaçlarını kapılarına kadar götürüyor. Kapıda tahsilat uygulamasını da başlatan Emlak Yönetim sitelerde ikamet eden aileleri ve çocuklarını virüs riskinden korumak için çocuk parklarının bütün girişlerini geçici olarak ziyaretçilere kapattı. Uygulama kapsamında çocuk parklarını şeritlerle kapatan site yönetim çalışanları bir yandan da sosyal mesafe kuralını ihlal eden çocukları ve aileleri uyarıyor.

Emlak Yönetim’den ‘kapıda tahsilat’ uygulaması

Emlak Yönetim AŞ koronavirüs riskine karşı alınan tedbirler çerçevesinde başlattığı uygulamalara bir yenisini daha ekledi.
Emlak Yönetim AŞ koronavirüs riskine karşı alınan tedbirler çerçevesinde başlattığı uygulamalara bir yenisini daha ekledi. Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı sitelerde başlatılan uygulama kapsamında site yönetimi çalışanları kapı kapı dolaşarak aidat tahsilatı yapıyor. Uygulama çerçevesinde site yönetim çalışanları POS cihazıyla birlikte site sakinlerini ziyaret ediyor ve aidat tahsilat işlemini yerine getiriyor. Site sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanan uygulama sayesinde site sakinleri evden çıkmadan aidatlarını ödeme imkanına kavuşmuş oldu. Emlak Yönetim AŞ koronavirüs riskine karşı alınan tedbirler çerçevesinde başlattığı uygulamalara bir yenisini daha ekledi. #EvdeKal #BirlikteBaşaracağızHaberin Devamı: https://t.co/sPZpY6SUCh pic.twitter.com/YNHPPv8MNY— Emlak Yönetim A.Ş. (@EmlakYonetim) March 30, 2020

Emlak Yönetim sitelerinde koronavirüs tedbirleri

Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı sitelerdeki ortak kullanım alanları ve binalar koronavirüs riskine karşı dezenfekte ediliyor.
Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı sitelerdeki ortak kullanım alanları ve binalar koronavirüs riskine karşı dezenfekte ediliyor. Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca, “Koronavirüs riskine karşı etkili tedbirlerin başında temizlik ve dezenfeksiyon gelmekte olup şirketimizce virüs riskine karşı tedbir alınmaya devam edilecektir” dedi. Dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmalarını bütün sitelerde yürüten site çalışanları blok giriş kapıları, asansörler ve parklarda dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmalarını sürdürüyor. Sağlık Bakanlığı bilgilendirme afişlerini ortak alanlarda site sakinlerinin görebileceği yerlere asan site çalışanları site sakinlerini de zorunlu olmadıkça evde kalmaları yönünde sık sık ikaz ediyor. Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı sitelerde site sakinlerimizin sık sık temas etmek zorunda kaldığı alanlar koronavirüs riskine karşı dezenfekte edilerek koruyucu amaçlı tedbirlerin alınması sağlandı.Haberin Devamı: https://t.co/N3EayQgdh8 pic.twitter.com/1MWALOVx5d— Emlak Yönetim A.Ş. (@EmlakYonetim) March 24, 2020