Emlak Yönetim siteleri bayrama hazır

Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı sitelerde, Kurban Bayramı'na hazırlık amacıyla başlatılan temizlik çalışmaları tamamlandı.

Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı sitelerde, Kurban Bayramı’na hazırlık amacıyla başlatılan temizlik çalışmaları tamamlandı.

Site sakinlerinin sık sık temas etmek zorunda kaldığı alanlar özellikle koronavirüs riskine karşı dezenfekte edilerek koruyucu amaçlı tedbirlerin alınmasına devam edildi.

Koronavirüs riskine karşı dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmalarını bütün sitelerde büyük bir hassasiyetle yürüten site çalışanları blok giriş kapıları, asansörler ve parklarda gerekli temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

İlgili Konular:
TOKİ Haber
TOKİ Haber

Emlak Yönetim’den uzaktan eğitim

Emlak Yönetim AŞ pandemi sebebiyle uzaktan eğitim faaliyetlerine öncelik veriyor.
Emlak Yönetim AŞ pandemi sebebiyle uzaktan eğitim faaliyetlerine öncelik veriyor. Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı sitelerde görev yapan muhasebe personeline belirli periyotlarda yönetişim sistemi konusunda uzaktan eğitim veriliyor. Emlak Yönetim Eğitim Birimi tarafından sürekli eğitim ve yeni personelin eğitimi faaliyetleri kapsamında verilen eğitimler uzaktan çevrimiçi eğitim portalı üzerinden sağlanıyor. Bir ay sürecek olan eğitim Emlak Yönetim Mali İşler Müdürlüğü personeli tarafından veriliyor. Emlak Yönetim AŞ pandemi sebebiyle uzaktan eğitim faaliyetlerine öncelik veriyor.Haberin Devamı: https://t.co/bS76ZYMsgk pic.twitter.com/jygZRg6ami— Emlak Yönetim A.Ş. (@EmlakYonetim) September 23, 2020

Emlak Yönetim’den hizmet içi eğitim

Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı sitelerde bölge sorumlularının denetim ve hizmet içi eğitim çalışmaları devam ediyor.
Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı sitelerde bölge sorumlularının denetim ve hizmet içi eğitim çalışmaları devam ediyor. Sitelerde görev yapan idari personele, uymaları gereken iş standartları, yöneticinin görevleri, yapılması gereken günlük, haftalık, aylık ve yıllık işler hakkında eğitimler veriliyor. Eğitim kapsamında ayrıca problem çözme, kriz yönetimi, amaçlara göre yönetim, sinerji yönetimi, zaman yönetimi, stres yönetimi gibi konulara ağırlık veriliyor.

Yuvam Bahçeşehir’de kuralar çekildi

Başakşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Yuvam Bahçeşehir Evleri’nin ilk etap kura çekimi, Emlak Yönetim organizasyonuyla gerçekleştirildi.
Başakşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Yuvam Bahçeşehir Evleri’nin ilk etap kura çekimi, Emlak Yönetim organizasyonuyla gerçekleştirildi. “Herkes için konut herkes için yuva” sloganıyla yola çıkan Başakşehir Belediyesi ve Akar Grup iş birliğiyle sosyal konut olarak hayata geçirilen Yuvam Başakşehir Evleri’nin ilk etabı olan 752 daire için Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde Emlak Yönetim AŞ organizasyonuyla ve noter huzurunda kura çekimi yapıldı. 11 gün gibi kısa sürede 12 bin 814 ailenin başvuru yapması sebebiyle projenin tamamı olan 752 konut kura kapsamına alındı. Kura programına, koronavirüs tedbirleri kapsamında sadece katılımcı şehit aileleri ve gaziler davet edildi. Kura çekim töreninde Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, 18 şehit ve gazi ailelerine kura çekimi olmadan hak sahibi olduğu müjdesini verdi. Yuvam Bahçeşehir Evleri’nin sosyal medya hesaplarında canlı yayınlanan noter huzurundaki kurayla evler sahiplerini buldu.