Hakkari ve Batman’da inceleme

Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca, Hakkâri Yüksekova ve Batman'daki Emlak Yönetim’e bağlı TOKİ konutlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Hakkari ve Batman’da inceleme

Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca, Hakkâri Yüksekova ve Batman’daki Emlak Yönetim’e bağlı TOKİ konutlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Karaca, Hakkâri Yüksekova ile Batman 1-2-3. Etap Toplu Konutları’nı ziyaret etti. Teslimat işlemlerini yerinde inceleyen Karaca daha sonra site çalışanlarıyla bir araya geldi ve sitelerin mevcut durumu hakkında bilgi aldı, hizmet kalitesini arttırmaya yönelik ne gibi çalışmalar yapılabileceğine dair değerlendirmelerde bulundu.

Site sakinlerinin de taleplerini dinleyen Karaca site müdürlerine yönelik mesajında “Site sakinlerinin hayat kalitesini arttırmak, onlara huzurlu ve özledikleri modern hayatı sunmak toplu konut projelerinin başarısı açısından önem arz ediyor. Site sakinlerimizin memnuniyeti bizim için öncelikli. Adaletli, ilkeli bir yönetim hizmeti vermek için çaba sarf etmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.