Emlak Yönetim’den Başkan Turan’a hayırlı olsun ziyareti

Emlak Yönetim A.Ş. Genel Müdürü Ayhan Karaca ve beraberindeki heyet, Fatih Belediye Başkanı olan Ergün Turan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Emlak Yönetim’den Başkan Turan’a hayırlı olsun ziyareti

Emlak Yönetim A.Ş. Genel Müdürü Ayhan Karaca ve beraberindeki heyet, Fatih Belediye Başkanı olan Ergün Turan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

2014-2018 yılları arasında Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) görevinde bulunan Ergün Turan, 31 Mart yerel seçimlerinde Fatih Belediye Başkanı olarak seçildi.

Mazbatasını aldığı günden bu yana yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan Turan’ın son konukları, TOKİ iştiraki Emlak Yönetim A.Ş.’nin yöneticileri oldu. Emlak Yönetim Genel Müdürü Ayhan Karaca ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Turan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Başkan Turan ise, TOKİ’de birlikte çalıştıkları Emlak Yönetim Genel Müdürü Ayhan Karaca’ya ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Ziyarette, bir süre önce Emlak Yönetim Genel Müdürlüğü görevinden ayrılarak Fatih Belediye Başkan Yardımcısı olan Hasan Durhat da yer aldı.