Emlak Yönetim’e bağlı sitelerden kan bağışı kampanyası

İstanbul Kayaşehir 24. Bölge TOKİ Konutları ve Samsun Canik Yeşilova TOKİ Konutları site sakinleri ve site personeli kan bağışında bulundu.

Emlak Yönetim AŞ ve Türk Kızılayı’nın ortaklaşa düzenlediği kan bağışı kampanyası etkinliğinde İstanbul Kayaşehir 24. Bölge TOKİ Konutları ve Samsun Canik Yeşilova TOKİ Konutları site sakinleri ve site personeli kan bağışında bulundu.

Samsun’da, Kızılay Haftası kapsamında kan bağışının önemine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen etkinliğe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammed Ali Oruç, Canik Kaymakamı Mahmut Halal, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik İlçe Emniyet Müdürü Hanefi Kabaoğlu, Canik İlçe Müftüsü Ali Çebi, Türk Kızılayı Bölge Başkanı Dr. Habib Demirel ve AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu katıldı. Site sakinlerin de büyük ilgi gösterdiği etkinlikte Kızılay’ın hayat kurtaran ve muhtacın yanında bir kuruluş olduğuna vurgu yapıldı.

Samsun Valisi Osman Kaymak, sosyal sorumluluk projeleriyle de her zaman farkındalık oluşturduklarını söyledi. Kızılay Haftası’nı da kutlayan Kaymak, bütün Samsunluları kan bağışı yapmaya davet etti ve stantları ziyaret ederek kan bağışında bulunan site sakinlerine teşekkür etti.

TOKİ Haber
TOKİ Haber

Emlak Yönetim’den site sakinlerine İstanbul gezisi

Emlak Yönetim'e bağlı sitelerde oturan vatandaşlar için Başakşehir Belediyesi'nin desteğiyle İstanbul gezisi düzenlendi.
Emlak Yönetim’e bağlı sitelerde oturan vatandaşlar için Başakşehir Belediyesi’nin desteğiyle İstanbul gezisi düzenlendi. İstanbul’un Başakşehir ilçesi sınırlarındaki TOKİ sitelerinde ikamet eden vatandaşlara yönelik başlatılan gezi programı devam ediyor. Emlak Yönetim ve Başakşehir Belediyesi organizasyonuyla gerçekleştirilen programda site sakinleri, İstanbul’un bazı camileri ile turistik merkezlerini ziyaret etme fırsatı buldu. Program kapsamında Aziz Mahmud Hüdai Camii, Çamlıca Tepesi, Çamlıca Büyük Camii’ni ziyaret eden site sakinleri, gezdikleri mekanlarda hatıra fotoğrafı çekildi. Site sakinleri ayrıca Kız Kulesi’ni de ziyaret etti. Belediyenin yemek hizmetini de sağladığı programdan memnun kalan site sakinleri, Emlak Yönetim ve Başakşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. İstanbul’da site sakinlerimiz için cami gezileri düzenlendi.Haberin Devamı: https://t.co/6wFY4MEsBF pic.twitter.com/fHTgjvcQXj— Emlak Yönetim A.Ş. (@EmlakYonetim) February 10, 2020

TOKİ ile Afyonkarahisar’da yeni bir mahalle

İnsan odaklı bir yaklaşımla yatay mimari planda hayata geçirilen Afyonkarahisar İscehisar Toplu Konutları sakinleri, Mart 2019'da yerleştikleri evlerinde konforlu ve huzurlu bir yaşam sürüyor.
İnsan odaklı bir yaklaşımla yatay mimari planda hayata geçirilen Afyonkarahisar İscehisar Toplu Konutları sakinleri, Mart 2019’da yerleştikleri evlerinde konforlu ve huzurlu bir yaşam sürüyor. TOKİ’nin Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesinde 32 dönüm üzerine kurduğu yeni yerleşimde, dar ve orta gelirli aileler uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olmanın sevincini yaşıyor. 407 daireden oluşan az katlı 10 konut blokunun bulunduğu ve mahalle kültüründen esinlenilerek planlanan yerleşimde parklar, market, ticaret merkezi ve konut sakinlerinin birlikte vakit geçirebildiği sosyal alanlar yer alıyor. “EMEKLİLİĞİMİZİN KEYFİNİ ÇIKARIYORUZ” İscehisar Toplu Konutlarına yaklaşık 7 ay önce taşınan Sultan Zeybek, “Nezih bir ortamda eşimle emekliliğin keyfini çıkarıyoruz” diyor. Eskisine kıyasla daha rahat ve konforlu olan evlerinde ısınma problemi yaşamadıklarını aktaran Zeybek, konut sakinleri için oluşturulan ortak yeşil alanlarda komşularıyla birlikte hoş vakit geçirdiklerini söylüyor. Zeybek, site yönetimin disiplinli ve özenli çalışmasından da memnun olduğunu belirtiyor. “YENİ YUVAMIZ SICACIK” Dört çocuklu Keskin ailesinin babası Hasan Keskin, İscehisar’da kendine ait mobilya üretim atölyesi işletiyor. Daha önce Esentepe Mahallesi’nde ısı yalıtımı olmayan sobalı bir evde uzun yıllar kirada yaşadıklarını anlatan Keskin, sobanın derdinin çok olduğunu hem ısınma hem temizlik sorunu yaşadıklarını anlatıyor. “Yeni evimiz merkezi ısınma sistemiyle sıcacık ve tertemiz” diyen Keskin, altı kişilik bir aile olarak 3+1 büyüklükteki yeni evlerinin, donanımı, plan ve

Emlak Yönetim Genel Müdürü Karaca’dan Trabzon ziyareti

Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca bölge koordinasyon toplantılarının ilkini Trabzon’da gerçekleştirdi ve sitelerde incelemelerde bulundu.
Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca bölge koordinasyon toplantılarının ilkini Trabzon’da gerçekleştirdi ve sitelerde incelemelerde bulundu. Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı site müdürleriyle yapılan toplantıda sitelerin mevcut durumu değerlendirildi ve hizmet kalitesini arttırmaya yönelik projeler değerlendirildi. Emlak Yönetim Genel Müdürü Karaca, toplantıda yaptığı konuşmada, “Ülke olarak son yıllarda yakaladığımız ekonomik, sosyal ve kültürel ivmenin de desteğiyle modern normlara sahip yeni yaşam alanlarına kavuşuyoruz. Daha nitelikli bir hayat için inşa edilen bu yeni toplu yaşam alanlarının profesyonel bir şekilde yönetilmesi, üretilen her bir proje ile birlikte daha da ehemmiyet kazanıyor. Satış sonrasında site sakinlerinin hayat kalitesini arttırmak, onlara huzurlu ve özledikleri modern hayatı sunmak toplu konut projelerinin başarısı için mühim etkenlerdir. Güncel bilgi teknoloji sistemlerini kullanan, sürdürülebilir bir yönetim tarzı ile toplu yaşam alanlarının bütün ihtiyaçlarını insan odaklı olarak ele alan bir emlak yönetim organizasyonu modern kentleşmenin istikrarlı bir şekilde gelişmesini ve mutlu bir hayatı sağlamaktadır” şeklinde konuştu. “İNSAN ODAKLI, İLKELİ VE ÖZVERİLİ OLMAMIZ ŞART” Karaca, “Site sakinlerimizin memnuniyeti bizim için önemli. Adaletli, disiplinli, ilkeli bir yönetim hizmeti vermek için gayret etmemiz gerekiyor. Bunun için de site sakinleriyle empati kurmamız, problemlerini dinlememiz, bu problemleri çözmemiz, yetki sınırlarımızı aşan problemlerde de yol göstermemiz, yardımcı olmamız, yönlendirmemiz gerekiyor. Temizlikten güvenliğe, aidat takibinden bakım