İç mekanlarda mavi ve beyaz ferahlığı

Yurtbay Seramik'in beyaz ve mavinin ferahlığını mekânlara taşıyan yeni koleksiyonu Calacatta Aqua, yaşamın her alanında göz alıcı çözümler sunuyor.
İç mekanlarda mavi ve beyaz ferahlığı

Yurtbay Seramik’in beyaz ve mavinin ferahlığını mekânlara taşıyan yeni koleksiyonu Calacatta Aqua, yaşamın her alanında göz alıcı çözümler sunuyor.

“Doğadan Sanata” anlayışıyla tasarlanıp hayata geçirilen seri, parlak yüzeyi, şık ve modern görünümü ile lüksü tanımlıyor. Yurtbay Seramik’in bu yıl öne çıkardığı yeni koleksiyonu Calacatta Aqua, çağdaştan klasiğe, belirgin narin damarlarla çarpıcı bir görünüme sahip.

Sırlı granit koleksiyonlarından olan seri, parlak yüzeyi, beyaz ve mavinin mükemmel birleşimi ile mermerin gücünü yaşam alanlarına taşıyor.

30×60 cm ve 60×120 cm olarak iki farklı ebadı bulunan koleksiyon, seramiğin kullanım kolaylığı ve hijyeni dikkate alan yaklaşımı ile çağın mekânlarının vazgeçilmez unsuru oluyor. Seri, yaşam alanlarından sosyal alanlara, otellerden restoranlara, banyolardan mutfaklara tüm iç mekânlarda kullanıma imkân tanıyor.