Kiremit altı su yalıtımında dayanıklı çözüm

Onduline Avrasya’nın su geçirmeyen kiremit altı su yalıtım levhaları "isoline" ve "rufoline", 10 yıl su geçirmezlik garantisine sahip.
Kiremit altı su yalıtımında dayanıklı çözüm

Onduline Avrasya’nın su geçirmeyen kiremit altı su yalıtım levhaları “isoline” ve “rufoline”, 10 yıl su geçirmezlik garantisine sahip.

Uygulama yöntemi sayesinde delinme problemini ortadan kaldıran isoline ve rufoline su yalıtım levhaları, çatıya oluk tepelerinden monte edilerek, suyun çivi deliklerine ulaşmadan oluklar aracılığıyla tahliye edilmesini sağlıyor. Oluklar altında bulunan boşluklar, ısı yalıtım malzemelerinin üzerinde hava dolaşımı sağlayarak yapı içindeki buharın yoğuşmadan atılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, kiremitlerle levhalar arasında oluşan hava akımı kiremitlerin çabuk kurumasına imkân veriyor.

Her türlü yapıda uygulanabilen levhalar, kaplama tahtalarından yüzde 70’e varan tasarruf sağlıyor ve böylelikle hem çatı maliyetini hem de çatının ağırlığını azaltıyor.

Onduline Avrasya’nın alaturka kiremitler için özel olarak geliştirdiği ve yüzde 100 su geçirimsizliğe sahip kiremit altı su yalıtım levhası rufoline, alaturka kiremitlerin ihtiyaç duyduğu sağlamlığı sunuyor. Ayrıca, alaturka kiremitlerle gerçekleştirilen restorasyon projelerinde yapının tarihi dokusuna uygun olarak kolay ve hızlı uygulanabiliyor.