Uzaktan kontrol edilebilen kombi

COPA Isı Sistemleri, son teknolojik özelliklerle donatılan tam dokunmatik ekranlı kombisi Eomix Plus’ı piyasaya sundu.
Uzaktan kontrol edilebilen kombi

COPA Isı Sistemleri, son teknolojik özelliklerle donatılan tam dokunmatik ekranlı kombisi Eomix Plus’ı piyasaya sundu.

Akıllı tasarruf özellikleriyle dikkat çeken Eomix Plus, Copa Akıllı Oda Termostatı ile kullanıldığında, yüzde 35’e varan enerji tasarrufu sağlıyor ve CP300S Smart uygulaması sayesinde cep telefonu ile uzaktan kontrol edilebiliyor. Kullanıcılara ayrıca günlük ve haftalık program yapabilme imkanı da sunuyor.

Yüksek verimliliği ve düşük emisyon değerleri ile yakıt tasarrufunu artıran COPA Eomix Plus, kombide konfor döneminin kapılarını aralıyor. “En iyi kombi varlığını unutacağınız kombidir” söyleminden yola çıkan COPA Eomix Plus, 24kW, 35kW ve 42kW kapasite seçenekleri ile yüksek verimlilik ve tasarrufu bir arada sunarak sağladığı konfordaki süreklilikle adeta varlığını unutturuyor. Üstelik Eomix Plus, taze hava kanalı girişinde kullanılan özel tasarlanmış ‘silencer’ sayesinde oluşabilecek çalışma gürültülerini de minimize ediyor.

COPA Eomix Plus, kullanıldığı bölgenin iklim koşullarını ve bulunduğu konutu iyi tanıyor. Buna göre ısı değişkenliklerini etkileyen tüm faktörlere rağmen optimum çalışma koşullarını belirleyerek çevreye adapte olurken, gazdan tasarruf ederek maksimum performans ve verimlilik sağlamayı da başarıyor.

Günün her saati yüksek sıcak su konforu sunan COPA Eomix Plus, kullanıcı dostu özellikleriyle de öne çıkıyor. Kullanım kolaylığı sağlayan dijital LCD ekranı sayesinde estetik ve ergonomiyi aynı anda sunuyor.