Vitaminli yatak, bağışıklık sistemini güçlendiriyor

Tutku Yatak’ın mikro kapsül teknolojili A, C ve E vitaminleri içeren "Immune Defense" yatak modeli, uyku esnasında bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlıyor.
Vitaminli yatak, bağışıklık sistemini güçlendiriyor

Tutku Yatak’ın mikro kapsül teknolojili A, C ve E vitaminleri içeren “Immune Defense” yatak modeli, uyku esnasında bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlıyor.

Uyku boyunca cilt hücrelerinin yenilenmesine destek olan yatak, ayrıca ferahlatıcı portakal kokusu ile uyku atmosferine de renk katıyor.

Immune Defense’ın birbirinden bağımsız torbalara yerleştirilmiş yaylardan oluşan SPS akıllı torba yay sistemi sayesinde farklı kilo, boy ve yatış pozisyonuna sahip partnerler bile birbirini rahatsız etmeden konforlu şekilde uyuyabiliyor. Aynı zamanda omurga ve boyun bölgelerine tam olarak destek veren yatak, doğru uyku pozisyonunun alınmasına da yardımcı oluyor. Yatağın içeriğinde kullanılan kuş tüyü sünger ise çok yumuşak ve esnek bir yapıya sahipken, ipeksi yüzey yapısıyla kullanıcıların teninin, kendi vücut ağırlıkları altında ezilmesini de engelliyor.

Tutku Yatak’ın son olarak geliştirdiği Immune Defense yatak modeli, kişilerin uyku konforunu arttırırken, kullanıcılarına A, C ve E vitaminlerinin bağışıklığı güçlendirici etkisiyle de sağlıklı bir uyku vadediyor.

Aynı zamanda modern tarzını yüksek uyku teknolojisiyle bir araya getiren Immune Defense yatak ve baza seti, kullanıcılarını yepyeni bir uyku deneyimine de davet ediyor.