Geçmişin izlerini bugüne taşıyan koleksiyon

Bien’in 2019 duvar karosu koleksiyonlarından olan ‘’Venezia’’ orijinal dokusu ile mekanlarda adından söz ettirecek nitelikte.
Geçmişin izlerini bugüne taşıyan koleksiyon

Bien’in 2019 duvar karosu koleksiyonlarından olan ‘’Venezia’’ orijinal dokusu ile mekanlarda adından söz ettirecek nitelikte. Bien’in iddialı yeni koleksiyonları arasında yer alan ‘’Venezia’’ karar vericiler için güçlü bir seçenek oluşturuyor.

Bien’in Venedik tarzından ilham alarak tasarladığı koleksiyon, aynı zamanda büyüleyici doğal taş görünümü ile de eski dönemlere atıfta bulunuyor. Koleksiyon üzerindeki doku ve göz alıcı detaylarıyla Akdeniz’in en romantik, en güzel şehirlerinden Venedik’in tarzını yansıtıyor.

Bien’in 30X90 cm ebadındaki Venezia Duvar Karosu Koleksiyonu’nun, antrasit, beyaz, cotto olmak üzere üç farklı rengi ve aynı renklerden oluşan zikzak dekofonları mevcut. 45X45 cm ebadındaki yer karosu da bulunan koleksiyon, dekorasyonda zengin çözüm önerileri sunmanıza imkan sağlıyor.

Tüm iç mekanlarda kullanıma uygun olan Venezia Koleksiyonu banyolar için de alternatif oluşturuyor.

Kolay temizlenebilen koleksiyon iç mekan dekorasyonunda binlerce yıllık tarihi, birkaç yüz metrekare alana uyarlamanıza yardımcı oluyor.