Hafif, su ve ses geçirmez çatı kaplama

Onduline Avrasya'nın özel olarak tasarladığı ‘Onduvilla Hafif Kiremit’ çatı kaplama sistemi, yalnızca ülkemizde değil, dünyada da kalitesinden söz ettiriyor.
Hafif, su ve ses geçirmez çatı kaplama

Onduline Avrasya’nın özel olarak tasarladığı ‘Onduvilla Hafif Kiremit’ çatı kaplama sistemi, yalnızca ülkemizde değil, dünyada da kalitesinden söz ettiriyor. Firma, çatı kaplama alanındaki ürünleri ile 10 yıl su geçirmezlik garantisi sunuyor.

Dünyadaki en hafif çatı kaplama malzemelerinden biri olan Onduvilla Hafif Kiremit, en zor hava koşullarına karşı dayanıklılığı ile yapılara sorunsuz bir koruma sağlıyor.

Uluslararası çevre ve sürdürülebilirlik standartlarını karşılama konusunda yüksek niteliklere sahip olan Onduvilla çatı kaplama malzemesi, Onduline SealSmart (akıllı kenetleme) teknolojisi sayesinde uygulandığı alanlarda su geçirmezlik sağlıyor. Esnek yapısıyla sıcak ve soğuk hava şartlarında, çatlamayan, küflenmeyen ve bakım gerektirmeyen Onduvilla Hafif Kiremitler, don bölgeleri de dâhil olmak üzere en zor hava koşullarında bile çatıları koruyor.

Dünyadaki en hafif çatı kaplama malzemelerinden biri olan Onduvilla, çatıya sadece 4kg/m2 yük veriyor. Hafif olması, çatı konstrüksiyon maliyetlerinde sağladığı tasarruf, kolay taşınması ve kolay uygulanması tercih nedenleri arasında yer alıyor.

Onduvilla çatı kaplama sistemi ile oluşturulan çatı sistemleri daha iyi bir havalandırma sağlayarak yoğuşma sorununa ideal bir çözüm sunuyor.

Isı ve ses yalıtımına da katkı sağlayan Onduvilla, yağmur sesi, hava trafiği ve ağır vasıta trafiği gibi dış sesleri önemli ölçüde emerek iç mekân konforuna da katkı sağlıyor.

Onduvilla Hafif Kiremit, dalga profiline uyumlu Villapor ısı yalıtım levhasıyla birlikte kullanıldığında ısı yalıtımlı çatılar elde etmeyi mümkün kılıyor.