Marmara Denizi’nde 4 şiddetinde deprem

AFAD'dan yapılan açıklamaya göre saat 19.52'de merkez üssü Marmara Denizi'nde Yalova açıkları olan 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Marmara Denizi’nde 4 şiddetinde deprem

AFAD’dan yapılan açıklamaya göre saat 19.52’de merkez üssü Marmara Denizi’nde Yalova açıkları olan 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Bilgilendirme Servisi’nden yapılan açıklamaya göre, 19.52’de Marmara Denizi’nde 4,0 büyüklüğünde deprem hissedildi.

Deprem Yalova’ya 3,71 kilometre uzaklıkta ve 10,66 kilometre derinlikte meydana geldi. Yaşanan bu depremi yine merkez üssü Yalova’nın Marmara Denizi açıkları olan 3.3 ve 3.4 büyüklüğündeki 2 sarsıntı daha izledi. Çevre illerden de hissedilen depremlerde herhangi bir can ve mal kaybının yaşanmadığı belirtildi.

3,5 BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR ARTÇI DAHA

Saat 22.32’de Marmara Denizi’nde 3,5 büyüklüğünde meydana gelen deprem, bölgede hissedildi. Deprem Yalova’ya 2,97 kilometre uzaklıkta ve 11,21 kilometre derinlikte meydana geldi.

Mehmetçik için 90 bin camide dua

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin kuzeyindeki terör örgütlerine karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı’na destek olmak için tüm camilerde harekat boyunca sabah namazlarında Fetih Suresi okunacak ve Mehmetçiğin muzaffer olması için dua edilecek. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu’yla birlikte Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ…
Mehmetçik için 90 bin camide dua