Maslak 1453’teki işyerleri 3 Temmuz’da satışa çıkıyor

Emlak Konut GYO'nun Maslak 1453’te satışa çıkardığı yüksek kazançlı dükkanlar için başvurular 2 Temmuz'da sona eriyor.
Maslak 1453’teki işyerleri 3 Temmuz’da satışa çıkıyor

Emlak Konut GYO’nun Maslak 1453’te satışa çıkardığı yüksek kazançlı dükkanlar için başvurular 2 Temmuz’da sona eriyor.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yapılacak Maslak 1453 projesindeki cadde, meydan ve açık hava dükkanları satışa sunuldu. Buna göre, toplam muhammen bedeli KDV dahil 532 milyon 730 bin TL olan 81 işyeri, 3 Temmuz 2019 tarihinde saat 11.00’de Emlak Konut GYO Genel Müdürlük Binasında açık artırma usulüyle satılacak. Açık artırma için son başvuru tarihi ise 2 Temmuz Salı saat 17.00 olarak belirlendi.

Satışa sunulacak toplamda 81 cadde, meydan ve açık hava dükkanı; otel, yurt, üniversiteler ve iş merkezleriyle iç içe olan konumu, günlük 30 binden fazla kişi sirkülasyonu ve avantajlı koşullarıyla yatırımcılarıyla buluşacak.

Maslak 1453’te dükkanlar ister kiracılı ister ticarete hazır şekilde satışa sunulacak. Kiracısız dükkanlar için 2 yıl boyunca yıllık yüzde 6 kira garantisi verilecek. 7 yıldan başlayan sürelerle geri kazanım sağlayan dükkanlar 60 ay vade ve yüzde 8 KDV kolaylılığı ile satılacak.

“ALIŞVERİŞ, MODA VE SOSYAL YAŞAMIN MERKEZİ”

İstanbul’un cazibe merkezi olmayı hedefleyen meydanlardaki dükkanlar, seçkin mağazalar ve aktiviteye ayrılmış durumda. Satışa çıkarılan dükkanların adreslendiği bir diğer nokta ise 1453 metre uzunluğundaki cadde. Tüm ihtiyaçların karşılanması amaçlanan cadde; mağazaları, özel butikleri, yiyecek içecek mekanları ve çok daha fazlasıyla yatırımcıları bekliyor. Bir gün içinde binlerce kişinin dokunduğu alanlarda bulunan dükkanlar, büyük yatırım fırsatı oluşturuyor.