Millet bahçelerinde Asya Döküm tecrübesi

Döküm altyapı ürünleriyle sektörün önde gelen markalarından Asya Döküm, şehirlere sosyal, kültürel ve ekonomik değer katan millet bahçesi projelerinde de hizmet veriyor.
Millet bahçelerinde Asya Döküm tecrübesi

Döküm altyapı ürünleriyle sektörün önde gelen markalarından Asya Döküm, şehirlere sosyal, kültürel ve ekonomik değer katan millet bahçesi projelerinde de hizmet veriyor.

Çevre projeleriyle yeni yeşil alanlar ve sosyal donatılarla kentlerin yaşam kalitesini yükselten millet bahçelerinin yapımı tüm yurtta sürüyor. 81 ilde 100 milyon metrekare millet bahçesi hedefiyle yürütülen projelerle kent sakinlerinin nefes alacağı, keyifle zaman geçireceği park alanları oluşturuluyor.

Gelenekselden izler taşıyan, aynı zamanda günün ihtiyaçlarına yanıt veren altyapı ve üstyapı uygulamalarıyla üretilen millet bahçeleriyle şehirlere daha çok yeşil ve nitelikli sosyal alanlar kazandırılıyor. Hizmete sunulan millet bahçeleri, bulunduğu bölgeye sosyal, kültürel ve ekonomik değer katan cazibe alanlarına dönüşüyor.

Millet bahçelerinin sağlıklı ve nitelikli bir altyapıya sahip olmasında öne çıkan drenaj ürünleri grubunda görev alan Asya Döküm, bu çevreci projelere nitelikli iş gücü, teknolojisi, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle katkı sağlıyor. Biriken yağmur suyunun drenaj kanalı aracılığıyla aktarılmasını sağlayan yağmur suyu ızgaraları, su tahliyesi ve yönlendirmesi için kullanılan önemli bir bileşen olan polimer beton drenaj kanalları ve müdahale kapakları gibi millet bahçelerinin olmazsa olmaz ürünlerini üretiyor ve Türkiye çapında uygulamasını gerçekleştiriyor.

Ülke genelinde çok sayıda millet bahçesi uygulamasında drenaj ürünleriyle görev alan Asya Döküm, Türkiye’nin en büyük şehir parkı olan İstanbul Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nin drenaj kanallarını da yapıyor. Geniş yeşil alanları, sosyal donatılarıyla İstanbulluların buluşma noktası olacak İstanbul Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi, olası afet durumunda kentin afet ve deprem toplanma alanı olarak da kullanılabilecek. İlk etabı hizmetine sunulan ve tamamlandığında yaklaşık 2 milyon metrekarelik alanda faaliyete geçecek Millet Bahçesi, İstanbul’un yeşil koridoru olacak.

ASYA DÖKÜM’ÜN YER ALDIĞI MİLLET BAHÇESİ PROJELERİNDEN BAZILARI

İstanbul Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi

İstanbul Üsküdar Kandilli Millet Bahçesi

İstanbul Kâğıthane Millet Bahçesi

İstanbul Beşiktaş Millet Bahçesi

İstanbul Beykoz Çayırı Millet Bahçesi

İstanbul Bağcılar Millet Bahçesi

Ankara Keçiören Millet Bahçesi

Ankara İmrahor Millet Bahçesi

Antalya Serik Millet Bahçesi

Antalya Aksu Millet Bahçesi

Konya Yalıhöyük Millet Bahçesi

Konya Sarayönü Millet Bahçesi

Konya Stadyeri Millet Bahçesi

Konya Ilgın Millet Bahçesi

Kocaeli İlimtepe Millet Bahçesi

Kocaeli Dilovası Millet Bahçesi

Trabzon Çarşıbaşı Millet Bahçesi

Rize Güneysu Millet Bahçesi

Van Edremit Millet Bahçesi

Van Tuşba Millet Bahçesi

Van Merkez Millet Bahçesi

Mardin Midyat Millet Bahçesi

Diyarbakır Hani Millet Bahçesi

Yozgat Merkez Millet Bahçesi

Yozgat Sorgun Millet Bahçesi

Eskişehir Mihalgazi Millet Bahçesi

Ardahan Millet Bahçesi

Kars Merkez Millet Bahçesi

Kütahya Merkez Millet Bahçesi

Isparta Merkez Millet Bahçesi

Bingöl Genç Millet Bahçesi

Samsun Bafra Millet Bahçesi

Bitlis Merkez Millet Bahçesi

Adana Seyhan Reşatbey Stadı Millet Bahçesi