Nabi Avcı’dan TOKİ Başkanı Bulut’a ziyaret

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut'u makamında ziyaret etti.
Nabi Avcı’dan TOKİ Başkanı Bulut’a ziyaret

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut’u makamında ziyaret etti.

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Prof. Avcı ve beraberindeki heyet ile Eskişehir’de yürütülen çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Görüşmede, Eskişehir’de yapılacak olan Millet Bahçesi projesi de ele alındı. Avcı, Eskişehir Millet Bahçesi projesi hakkında TOKİ yetkililerinden bilgi aldı.

ESKİŞEHİR MİLLET BAHÇESİ

Vatandaşların daha çok yeşil ve oksijenle buluşmasını sağlayacak olan Eskişehir Millet Bahçesi, 56 bin 448 metrekarelik alanda kurulacak. Projede yer altı otoparkı, millet kıraathanesi, iki tuvalet, bekçi kulübesi, havuz, gezinti ve giriş yolları, koşu ve bisiklet yolları bulunacak. Ayrıca, etkinlik ve çocuk oyun alanları, bitkisel peyzaj sahasında yapraklı, ibreli ağaçlar, çalı ve sarmaşıklar olacak.

Mehmetçik için 90 bin camide dua

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin kuzeyindeki terör örgütlerine karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı’na destek olmak için tüm camilerde harekat boyunca sabah namazlarında Fetih Suresi okunacak ve Mehmetçiğin muzaffer olması için dua edilecek. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu’yla birlikte Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ…
Mehmetçik için 90 bin camide dua