Netelsan’dan güvenli yaşam teknolojileri

Netelsan, bina elektroniğindeki 35 yıllık deneyimiyle müşterilerine güvenli yaşam teknolojileri sunmaya devam ediyor.
Netelsan’dan güvenli yaşam teknolojileri

Netelsan, bina elektroniğindeki 35 yıllık deneyimiyle müşterilerine güvenli yaşam teknolojileri sunmaya devam ediyor.

Türkiye’nin önde gelen elektrik elektronik firmalarından Netelsan, sektördeki deneyimli ekibi, güçlü üretim altyapısı ve kaliteli ürünleriyle müşterilerine yüksek nitelikli ve güvenilir çözümler sunuyor.

1989 yılında sektördeki faaliyetlerine başlayan, ürünlerinin Ar-Ge’si, tasarımı ve üretimlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren Netelsan, yeni teknolojilere uyum sağlayarak ürünlerini sürekli olarak geliştiriyor, müşterinin taleplerini karşılıyor.

Türkiye geneline yayılmış satış ve servis ağı, Ar-Ge’ye verdiği önem ve bina elektroniği alanındaki deneyimiyle öne çıkan firma, profesyonel pazarlama kadrosuyla yurt içindeki pazarlama hizmetlerine ek olarak yurt dışındaki çeşitli ülkelere de ihracat yapıyor. Koşulsuz memnuniyeti hedefliyor ve müşterileriyle uzun vadeli iş ilişkileri kurarak kaliteli hizmet anlayışını sürdürüyor.

GÜVENLİ, AKILLI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRÜNLER

Kalite, verimlilik ve memnuniyeti odağa alan Netelsan, inovasyonu teşvik ederek, ürün ve hizmetlerini sürekli olarak iyileştiriyor; yenilikçi ve öncü ürünler sunmak için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam ediyor.

Görüntülü Diafon Sistemleri: Görüntülü diafon sistemleri, ev ve iş yerlerinde güvenliği artırmak için ideal çözümler sunuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve yüksek kaliteli görüntü aktarımıyla bu sistemler, bina sakinlerinin ziyaretçilerini güvenli bir şekilde kontrol etmelerini sağlıyor.

IP Akıllı Ev Sistemleri: Akıllı ev sistemleri, kullanıcıların evlerini uzaktan kontrol etmelerini ve yönetmelerini sağlıyor. IP tabanlı akıllı ev sistemleri, enerji tasarrufu, güvenlik ve konfor açısından mükemmel çözümler sunuyor. Bu sistemler, akıllı telefon veya tabletler aracılığıyla kolayca kontrol edilebiliyor.

Hırsız Alarm Sistemleri: Hırsızlık olaylarını önlemek için geliştirilen kablolu-kablosuz cepten kontrollü hırsız alarm sistemleri, ev ve iş yerlerinde maksimum güvenlik sağlamak için tasarlandı. Hassas sensörleri ve hızlı tepki süreleriyle, istenmeyen girişimleri anında tespit ederek ilgili kişilere bildirir. Tüm bunların yanında aylık ve yıllık abonelik ücretlerine gerek kalmadan haber alma merkezlerinden bağımsız bir şekilde cep telefonundan kontrol edilerek çalışabiliyor.

Yangın Alarm Sistemleri: Yangın tehlikesini erken aşamada tespit ederek can ve mal güvenliğini sağlamak için kritik öneme sahip olan yangın alarm sistemleri, yüksek hassasiyete sahip detektörleriyle yangın riskini minimuma indirir ve acil durumlarda hızlı müdahale imkânı sunar.

Sensörlü Aydınlatma Armatürleri: Enerji tasarrufu sağlamak amacıyla tasarlanan sensörlü aydınlatma armatürleri, hareket algıladığında otomatik olarak devreye girer ve belirli bir süre sonra kendiliğinden kapanır. Bu sayede gereksiz enerji tüketiminin önüne geçilerek enerji maliyetleri düşürülür. Kullanılan teknik malzemelerin kaliteli olmasıyla kullanıcılarına uzun ömürlü kullanım sunar.

Exit Acil Yönlendirme ve Acil Aydınlatma Armatürleri: Acil durumlarda güvenli tahliyeyi sağlamak için tasarlanan yönlendirme ve aydınlatma armatürleri, binalarda güvenli çıkış yollarını aydınlatarak yönlendirme sağlar. Yüksek görünürlüğe sahip ve uzun ömürlü LED ışıklarıyla dikkat çeker.

Akıllı Kapı Kilitleri: Güvenliği bir adım öteye taşıyan akıllı kapı kilitleri, ev ve iş yerlerinde giriş kontrolünü kolaylaştırır. Anahtarsız giriş imkânı sunarak kullanıcıların yaşamını kolaylaştırır. Ayrıca güvenliği artıran birçok özelliğe sahiptir.

Anahtar Priz Ürün Grupları: Elektrik tesisatının güvenli ve estetik bir şekilde tamamlanmasını sağlayan anahtar priz ürünleri, modern tasarımları ve yüksek dayanıklılıklarıyla öne çıkıyor.