Niğde Emlak Konutları’nda yaşam başladı

Niğde Emlak Konutları'nda ilk kez düzenlenen iftar programına kat malikleri büyük ilgi gösterdi.

Niğde Emlak Konutları’nda ilk kez düzenlenen iftar programına kat malikleri büyük ilgi gösterdi.

Niğde merkezde 95 bin metrekare alanda yer alan ve 349 daire ile 16 ticari üniteden oluşan Emlak Konutları’nda yaşam başladı. Modern yaşamın tüm olanaklarının sunulduğu projede, geleneksel aile yaşamı ve komşuluk öne çıkıyor. Ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti, açık kapalı otoparkı, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sosyal alanları ve ferah peyzajıyla seçkin yaşamın tüm olanakları sunuluyor.

Niğde Emlak Konutları’nda Ramazan ayı kapsamında özel bir program düzenlendi. İlk kez organize edilen iftar programına kat malikleri büyük ilgi gösterdi. Bir araya gelerek kaynaşma fırsatı bulan aileler, iftarı hep birlikte açtı.

İlgili Konular:
TOKİ Haber
TOKİ Haber

TOKİ ve Emlak Konut’un ev taksitlerine 2 ay erteleme

Bakan Kurum, "TOKİ ve Emlak Konut'tan ev alan vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için nisan ve mayıs ayı konut taksitlerini erteliyoruz" dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında TOKİ ve Emlak Konut’tan ev alan vatandaşların nisan ve mayıs konut taksitlerini ertelediklerini bildirdi. Kurum, Twitter hesabından yaptığı yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti: “Koronavirüs tedbirleri kapsamında TOKİ ve Emlak Konut’tan ev alan vatandaşlarımızın bu süreçte mağdur olmamaları için nisan ve mayıs ayı konut taksitlerini erteliyoruz.” TOKİ’DEN ERTELEME AÇIKLAMASI TOKİ’den yapılan açıklamada ise, koronavirüs tedbirleri kapsamında arsa, konut ve iş yeri alıcılarının 2020 yılı nisan ve mayıs aylarına ait taksit ödemelerinin faizsiz olarak ertelendiği bildirildi. Açıklama, “Koronavirüse karşı devletimizce bugüne dek alınan ve alınacak tedbirlere ilave olarak, vatandaşlarımızın banka şubelerinde oluşabilecek sağlık risklerinin önüne geçilebilmesi, ayrıca ekonomik yaşama ilişkin olası hasarları en aza indirebilmek için nakit akışı bozulup ödeme sorunu yaşayabilecek olan arsa, konut ve iş yeri alıcılarımızın taksit ödemeleri iki ay ertelenmiştir. Bu kapsamda; 2020 yılı nisan ve mayıs aylarına ait taksit geri ödemeleri faizsiz olarak ertelenmiştir. Taksit ödemeleri 2020 Haziran ayından itibaren başlayacaktır. Bu vesileyle takdire şayan bir fedakârlık ve sabırla görev yapan tüm sağlık personellerimize şükranlarımızı sunar, salgında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tedavi altındaki vatandaşlarımıza da acil şifalar dileriz. Kamuoyunun bilgisine önemle sunulur” denildi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında TOKİ ve Emlak Konut’tan ev alan vatandaşlarımızın bu süreçte

Emlak Konut’tan erken ödeme indirimi

Emlak Konut GYO, belirlenen projelerden bağımsız bölüm satın alan ve taksit ödemeleri süren alıcılara indirim kampanyası başlattı.
Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), belirlenen projelerden bağımsız bölüm satın alan ve taksit ödemeleri süren alıcılara indirim kampanyası başlattı. Son indirim kampanyasını Mayıs 2019’da gerçekleştiren Emlak Konut, 2020’nin bahar ayına yeni bir kampanya ile başladı. Emlak Konut’tan daha önce ev almış ve borcu halen devam eden daire sahipleri için borç bakiyelerinin tamamını veya bir kısmını ödemeleri durumunda cazip indirim fırsatları sunuluyor. İndirim oranları her ödeme planına göre farklılık gösterirken, geçmiş dönem borçlarına indirim uygulanmayacak. Ayrıca 2020 satışları indirim kampanyasına dahil edilmeyecek. İndirim kampanyası 2 Mart 2020 ile 31 Mart 2020 tarihleri arasında yapılacak. Vade Farksız Satışlar İçin%0,50 Vade Farklı Satışlar İçin%0,98 Vade Farklı Satışlar İçinTÜFE’li Satışlar İçin 120 Ay Vade%20’ye Kadar İndirim120 Ay Vade%4,84’e Kadar İndirim120 Ay Vade%10,65’e Kadar İndirim60 Ay Vade%20’ye Kadar İndirim60 Ay Vade%13,09’a Kadar İndirim60 Ay Vade%2,77’ye Kadar İndirim60 Ay Vade%5,76’ya Kadar İndirim30 Ay Vade%13,97’ye Kadar İndirim30 Ay Vade%7,15’e Kadar İndirim30 Ay Vade%1,15’e Kadar İndirim30 Ay Vade%3,18’e Kadar İndirim15 Ay Vade%7,57’ye Kadar İndirim15 Ay Vade%3,83’e Kadar İndirim15 Ay Vade%1’e Kadar İndirim15 Ay Vade%2,09’a Kadar İndirim İndirim Oranları ve Koşulları İndirim oranları her ödeme planına göre farklılık gösterecektir.Satış koşulundaki vade farkı oranlarına göre, indirim oranları farklılık gösterecektir.2020 Satışları indirim kampanyasına dahil edilmeyecektir.Geçmiş Dönem borçlarına indirim uygulanmayacaktır. İndirim Oranları

Başkent Emlak Konutları’nda bahar kampanyası

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Başkent Emlak Konutları'nda şimdi ev alanlar baharda taşınıyor.
Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Başkent Emlak Konutları’nda şimdi ev alanlar baharda taşınıyor. Üstelik 0 peşinat, 0.79 vade farkı ve 120 ay taksit imkanı sunuluyor. Emlak Konut, 67 yıllık birikim ve güveniyle Çankaya’nın en büyük karma yaşam projelerinden birine imza atıyor. Toplam 20 konut bloğundan meydana gelen projede bahar kampanyası başlatıldı. Başkent Emlak Konutları’nda şimdi ev alanlar baharda taşınıyor. Üstelik 0 peşinat, 0.79 vade farkı ve 120 ay taksit imkanı sunuluyor. Yüzde 70’i yeşil alana ayrılan projede restoranlar, 2 adet bay ve bayan ayrı kullanımlı kapalı yüzme havuzu, 2 adet kapalı çocuk havuzu, 2 adet fitness salonu, yoga alanı, plates alanı, sauna, hamam, buhar odası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, bisiklet yolları, güvenlik, kapalı otopark gibi ortak alanlar yer alıyor. 48 bin metrekare büyüklüğe sahip park alanının yer aldığı projede toplam bin 478 adet daire ve 26 adet ticari ünite bulunuyor. Başkent Emlak Konutları projesinde farklı tiplerde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede 4 farklı tip 2+1 daireler, 5 farklı tip 3+1 daireler ve 2 farklı tip 4+1 daireler bulunuyor.