Peli, tüm yenilikleriyle INTERMOB’da

Peli, inovatif ürünlerini İNTERMOB Fuarı'nda sektör profesyonelleri ve iş ortaklarına tanıtacak.
Peli, tüm yenilikleriyle INTERMOB’da

Sektör öncülerinin, yeni tasarımların, dünya markalarının buluştuğu İNTERMOB Fuarı, 12-16 Ekim 2019 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşecek. Yeni ürün portföyü ile fuara katılacak olan Peli inovatif ürünlerini sektör profesyonelleri ve iş ortaklarına tanıtacak.

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin en son tasarımları, trendlerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının ürün ve hizmetlerini sergilediği İNTERMOB’a katılacak olan Turanlar Grup markası Peli, fuarda ürün ve hizmetlerini sergileyecek. 12-16 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluştururken, Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi’nin tanıtıldığı geniş kapsamlı bir platform aynı zamanda.

TÜRK MARKA İMAJI ÖNEMLİ

Türkiye’deki orman ürünleri sektörü sürekli kendini geliştirdiğini söyleyen Vezirköprü Orman Ürünleri Genel Müdürü ve Turanlar Group Yönetim Kurulu Üyesi Murat Turan, bu tür uluslararası fuarların Türk markalarını dünyaya ve Avrupa’ya tanıtmak için önemli platformlar olduğunu, Türkiye pazarının, 120 milyon metrekare laminant parke satışıyla öneminin her yıl arttığını dile getirdi.

Türk marka imajını güçlendirilmesi için çalışmalar yapılması gerektiğine değinen Turan, “Yerli üreticiler olarak tanıtım faaliyetlerine önem vermeliyiz ve ihracat payımızı büyütmeliyiz. Peli olarak biz gittikçe artan bir ticaret hacmine sahibiz, hedefimiz her yıl artırdığımız ihracat payımızı daha da artırmak” dedi.

Peli parke, plaka ve kapı (iç mekan kapılar) ürünlerindeki yeni tasarımlarının tanıtılacağı fuarda, 7’nci holde 721/A numaralı stantta 260 metrekarelik alanda yerini alacak.