Sürme kapıda ayna yüzey şıklığı

Artella Ahşap Kapı Sistemleri, dar alanlara rahatlık sağlamak için "Magic" sürme kapıyı tüketicilerin beğenisine sundu.
Sürme kapıda ayna yüzey şıklığı

Artella Ahşap Kapı Sistemleri, dar alanlara rahatlık sağlamak için “Magic” sürme kapıyı tüketicilerin beğenisine sundu. Sürme sistemi sayesinde alandan tasarruf sağlayan kapının önündeki cam yüzey ise küçük alanların daha büyük görünmesini sağlarken, mekana şıklık da katıyor.

Aslandağ Grubu’nun kapıda inovatif çözümler sunduğu markası Artella Ahşap Kapı Sistemleri, geliştirdiği Magic sürme kapı ile alan kaybını sıfıra indiriyor. Yaşam alanlarının fonksiyonunu arttırmaya yönelik tasarımlara imza atan Artella, Magic sürme kapıyla da ezberleri bozuyor. Magic sürme kapının önünde bulunan ayna, özellikle küçük alanlı mekanların daha büyük görünmesi için birebir. Aynı zamanda estetik görünümüyle de kullanıldığı alana şıklık katıyor.

Magic sürme kapının bir özelliği de duvarda kaydırılırken, görünürde hiçbir sistemin olmaması. Dışarıdan bakıldığı zaman kapının kendiliğinden duvarda hareket ettiği hissini sağlayan ise duvarın ve kapının içine yerleştirilen sistem. Klasik kapı anlayışına yepyeni çözümler sunan Artella kapılarını yakından incelemek için Etiler ve Caddebostan’daki 4A Collection mağazalarına uğramak yeterli.