TOKİ’den masa tenisinde ikincilik

TOKİ Masa Tenisi Takımı, Kuruluşlararası İstanbul Masa Tenisi Ligi'nde ikinci olarak kürsüye çıkma başarısı gösterdi.
TOKİ’den masa tenisinde ikincilik

TOKİ Masa Tenisi Takımı, Kuruluşlararası İstanbul Masa Tenisi Ligi’nde ikinci olarak kürsüye çıkma başarısı gösterdi.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’na (TMTF) bağlı olarak İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Kulübü Derneği’nin organize ettiği “Kuruluşlararası İstanbul Masa Tenisi Ligi” sona erdi.

Güngören Tozkoparan Spor Salonunda gerçekleştirilen organizasyonda dereceye giren takımlara ödülleri; Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Fatih Karaca, Masa Tenisi Federasyonu Eski Başkanı Kerim Koç, Masa Tenisi İl Temsilcisi Hüseyin Öztürk, İKMTSKD Yönetim Kurulu üyeleri Uğur Beşok ve Şener Filiz tarafından verildi.

Kasım Bozkırlı, Fatih Karaca, Cihat Karaman, Eyüp Özkaya ve Hasan Doğan’dan oluşan TOKİ Takımı; çekişmeli geçen lig sonunda oynadığı 12 maçta aldığı 8 galibiyetle ligin şampiyonunun sadece 1 puan gerisinde ikinci olmayı başardı.

TOKİ Takımı, 2017-2018 İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi İl Birinciliği turnuvasında alınan dördüncülük, 2018-2019 Masa Tenisi 2. Liginde kazanılan üçüncülük ve 2019-2020 Masa Tenisi 1. Liginde elde edilen üçüncülüğün ardından elde edilen dördüncü ve en büyük kupayla istikrarlı başarılarına devam etti.

TOKİ Masa Tenisi Takımı, geçen yıl pandemi nedeniyle iptal edilen ve bu sene Burhaniye’de gerçekleşecek olan “Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası”na hazırlanmak için turnuva öncesinde antrenmanlarına devam ediyor.