Yapı Fuarı 42. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı

Yapı sektörünün Türkiye ve bölgedeki lider buluşması Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul kapılarını açtı.
Yapı Fuarı 42. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı

Yapı sektörünün Türkiye ve bölgedeki lider buluşması Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul kapılarını açtı. Fuar, 22 Haziran’a kadar TÜYAP’ta ziyaret edilebilecek.

Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan geniş bölgedeki en büyük, dünyada ise ilk 5’te yer alan 42. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşiyor.

İnşaat sektöründe 42 yıldır katma değer oluşturan, yeni iş fırsatları sunan ve her sene zengin içeriğiyle sektörel bilgi paylaşımına imkân sağlayan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da; Katar, İran, Rusya, Çin, BAE, İtalya, Suudi Arabistan, Güney Kore, Tayvan, Çekya, KKTC, Türkiye, Almanya, Polonya, Ukrayna, Hindistan ve Portekiz gibi birçok ülke yeni ürün ve hizmet teknolojilerini sergiliyor.

Bu yıl 17 ülkeden 600’ün üzerinde katılımcının yer aldığı Yapı Fuarı’nda, iş makinelerinden nalburiyeye, yapısal çelik prefabrike yapılardan, iç yapı, dekorasyon, duvar ve döşeme kaplamalarına kadar pek çok alanda hizmet veren yerli ve yabancı firmalar bulunuyor.

Fuar süresince sektör profesyonelleri, kilit karar vericiler, yerel ve uluslararası katılımcılarla görüşebilecek ve sektördeki en son yenilikleri görebilecekler.