Yeni bir ay ve yepyeni bir TOKİ Haber

Eylül sayısı yayınlanan TOKİ Haber Dergisi, yine dolu dolu içeriği ve yenilenen tasarımıyla okurlarıyla buluştu.
Yeni bir ay ve yepyeni bir TOKİ Haber

Eylül sayısı yayınlanan TOKİ Haber Dergisi, yine dolu dolu içeriği ve yenilenen tasarımıyla okurlarıyla buluştu.

2010 yılının Ocak ayında yayın hayatına başlayan TOKİ Haber Dergisi, ilkeli ve kaliteli yayıncılığı ile dolu dolu içeriğiyle okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. 115. sayısına ulaşan dergi, aradan geçen sürede yenilikçi ve özgün tasarımını da her zaman güncel tutmayı başardı. Yeniliklerine devam eden TOKİ Haber, eylül sayısında da yepyeni bir tasarımla okurlarının karşısına çıktı.

Derginin 115. sayısının kapağında TOKİ tarafından hayata geçirilen 50 bin yeni sosyal konut projesinin tamamlanan kuralarına yer verildi. TOKİ Başkanı Ömer Bulut ise “Konut kuraları tamamlandı” başlıklı sunuş yazısında ağustos ayında öne çıkan konulara değindi.

TOKİ Haber’in eylül sayısında, 20 yıl önce yaşanan Marmara Depremi’ne geniş yer verildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Artvin’deki Yusufeli Barajı projesi kapsamında yapılacak TOKİ konutları başta olmak üzere diğer yatırımlarla ilgili ziyaret ve açıklamaları da yeni sayıda öne çıkan konular arasında bulunuyor.

MOBİL CİHAZLARA UYUMLU E-DERGİ

TOKİ Haber Dergisi’nin yeni sayısını e-dergi bölümümüzden, mobil cihazlarınızdan hiçbir üyelik ve abonelik gerektirmeden okuyabilirsiniz.

TOKİ HABER “DERGİLİK”TE

TOKİ Haber Dergisi’ne Turkcell’in Dergilik uygulaması üzerinden de ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

EYLÜL SAYIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ