Yeni havalimanının zırhlı kapıları Kale’den

Kale Çelik Kapı, özel olarak ürettiği çelik zirhli kapılar ile yangına ve her türlü kötü niyetli müdahaleye karşı İstanbul Havalimanı'ndaki değerli varlıkları koruma altına alacak.
Yeni havalimanının zırhlı kapıları Kale’den

Kale Çelik Kapı, özel olarak ürettiği çelik zirhli kapılar ile yangına ve her türlü kötü niyetli müdahaleye karşı İstanbul Havalimanı’ndaki değerli varlıkları koruma altına alacak.

Çelik kapı sektöründe Türkiye’nin önemli firmalarından Kale Çelik Kapı, İstanbul Havalimanı için özel çelik zırhlı kapılar üretti. Kale çelik zırhlı kapılar, alev ve kesmeye karşı anti-ark özelliği ile zırh çeliği takviyesi sayesinde, Çelebi Holding’e ait tesislerdeki değerli varlıkları koruma altına alacak.

YANGINDA SIFIR ZARAR

Atatürk Havalimanı’nda da kullanılan Kale Çelik zırhlı kapılar, 2006 yılında Dış Hatlar Kargo Terminali’nde çıkan yangında 7 adet kasa dairesini sıfır zararla koruyarak, çok büyük bir maddi kaybı engellemişti.

İstanbul Havalimanı’nda kullanılan Kale imzalı diğer bir ürün ise personel kabinlerinin güvenlik ihtiyacı için tercih edilen Kale Kilit markalı elektronik kabin kilitleri olmuştu.